Betoniarz - produkcja garaży betonowych, praca w hali cały rok, Niemcy!

Exbud Konstrukcje Sp. z o. o.
  • Dodano: 19 września 2024
  • Ważna do: 03 października 2024
23
2024-09-19 2024-10-03

Opis stanowiska pracy

Firma EXBUD Konstrukcje Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Betoniarz - pracownik budowlany, Niemcy, darmowe zakwaterowanie, bez znajomości języka!

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Dortmundu

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby do pracy w zakładzie produkcyjnym prefabrykatów betonowych, specjalizującym się w produkcji garaży betonowych. Praca odbywa się na hali produkcyjnej przez cały rok.

Obowiązki:

  • Wylewanie betonu do form.
  • Zagęszczanie betonu.
  • Zacieranie.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracach betoniarskich.
  • Sumienność, zaangażowanie.
  • Gotowość do pracy w Niemczech.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w stabilnej firmie z wieloletnim doświadczeniem
  • Darmowe zakwaterowanie na miejscu
  • Praca cały rok w hali.

Wyślij do Nas zgłoszenie: Kliknij i aplikuj!

Kontakt z pracodawcą

518 287 640

Adres e-mail

katarzyna.piwowar@exbud.pl