projektpraca.eu

Barber fryzjer męski

She he
  • Dodano: 21 sierpnia 2019
  • Ważna do: 29 września 2019

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy barberów z Kielc i okolic do pracy w znanym salonie fryzjerskim w centrum Kielc.

Oferujemy:

  • pracę 5 dni w tygodniu w wspólnie ustalonym grafikiem pracy
  • szkolenia specjalistyczne
  • miła atmosferę w pracy
  • profesjonalnie przygotowane nowe nie używane stanowisko pracy barbera wraz  sprzętem barberskim najwyższej klasy i myjką do brody i włosów
  • bogatą bazę klientów
  • formę wynagrodzenia podstawa + prowizja od każdego klienta
  • profesjonalne kosmetyki barberskie włoskich i angielskich firm specjalizujących się tylko w dziale męskim
  • profesjonalne zaplecze socjalne
  • najnowszy system it umożliwiający rozliczenie klienta i pracownika wraz z rezerwacją online i marketingiem automatycznym dla klienta

Wymagania

  • doświadczenie w zakresie strzyżeń męskich minium 2 lata
  • znajomość branży fryzjerskiej dla mężczyzn
  • kreatywność
  • miła aparycja
  • umiejętność zachowania czystego stanowiska pracy
  • komunikatywność