projektpraca.eu

Automatyk - programista

PPHU PABLO SP. Z O.O.
  • Dodano: 11 października 2021
  • Ważna do: 25 października 2021

Opis stanowiska pracy

  • projektowanie układów zasilania i sterowania dla produkowanych linii pakujących

  • dobór urządzeń i podzespołów oraz wybór ich dostawców

  • nadzór nad wykonaniem instalacji

  • tworzenie programów sterujących dla urządzeń automatyki

  • uruchomienie maszyn i kontrola działania

  • tworzenie wymaganej dokumentacji

  • szkolenie monterów

Wymagania

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunek Automatyka, bądź średnie techniczne poparte doświadczeniem

  • umiejętność tworzenia systemów automatyki w oparciu o sterowniki PLC oraz urządzenia HMI (Mitsubishi, Allen - Bradley) oraz sieci (DeviceNet, Profibus, Ethernet)

  • umiejętność tworzenia oprogramowania na roboty przemysłowe ABB

  • zaangażowanie i dokładność;

  • dodatkowym atutem będzie:
    - uprawnienia SEP do 1 kV
    - umiejętność tworzenia dokumentacji z wykorzystaniem oprogramowania e-plan

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

pracę w zgranym zespole

stałe wsparcie współpracowników działu

rozwój przy ciekawych projektach

stałe poszerzanie wiedzy z zakresu automatyki i budowy maszyn

przyjazne i nowoczesne warunki pracy