projektpraca.eu

Automatyk - elektromonter, 1 zmiana, od zaraz

Randstad Polska Sp. z o.o.
  • Dodano: 20 marca 2023
  • Ważna do: 03 kwietnia 2023

Opis stanowiska pracy

Posiadasz uprawnienia SEP powyżej 1kV, a elektronika to twoja pasja? Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy w gminie Łączna. Aplikuj!

Link to formularza na naszej stronie:

oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • wynagrodzenie  na start 4500 zł brutto miesięcznie
  • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • pracę na jedną zmianę w godzinach 6-14
  • możliwa ścieżka rozwoju w firmie  (praktyki na osobę dozoru ruchu w specjalności elektrycznej)
  • dodatkowe benefity: świadczenia socjalne na święta

zadania

  • nadzorowanie prac maszyn i urządzeń pod względem elektronicznym/elektromechanicznym
  • diagnozowanie awarii i ich usuwanie

Wymagania

oczekujemy

  • znajomość układów sterowania i automatyki, umiejętność tworzenia i czytania schematów elektrycznych
  • uprawnienia SEP w Grupie 1 pow. 1 kV. w zakresie eksploatacji lub dozoru
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe (elektryka, automatyka, elektronika)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia