projektpraca.eu

Auditor (branża medyczna)

FOODjobs
  • Dodano: 17 lutego 2021
  • Ważna do: 03 marca 2021

Opis stanowiska pracy

Firma FOODjobs dla swojego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

Auditor / Ekspert Techniczny ( branża medyczna)

Lokalizacja: cała Polska ? region przydzielony w zależności od lokalizacji

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zapewnianie rzetelnego, terminowego audytowania,
  • Zarządzanie przebiegiem auditu,
  • Terminowe przeprowadzanie zleconych monitoringów innych auditorów,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej wyrobu oraz dokumentacji z oceny,
  • Przekazywanie wyników oceny dokumentacji Auditorowi Wiodącemu,
  • Realizacja zadań związana z funkcjonowaniem jednostki certyfikującej wyroby medyczne,
  • Przegląd wniosków wytwórcy o certyfikację wyrobu medycznego,
  • Zapewnianie opieki merytorycznej nad praktykantami przydzielonymi do planowanych auditów,
  • Rzetelne i terminowe informowanie Kierownika jednostki Notyfikującej o wszelkich problemach oraz nieprawidłowościach

WYMAGANIA:

  • Wykształcenia wyższego ( preferowane kierunki: Fizyka, Inżynieria Mechaniczna, Informatyka, Elektronika, Inżynieria Biomedyczna, Automatyka i Robotyka lub pokrewne),
  • Minimum 3 lat doświadczenia zawodowego w dziedzinie produktów stosowanych w ochronie zdrowia lub w powiązanej działalności np. produkcja, badania naukowe lub pokrewne,
  • Atutem będzie doświadczenie w projektowaniu/ testowaniu urządzeń medycznych,

OFERUJEMY:

  • Możliwość współpracy na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
  • Możliwości rozwojowe,