projektpraca.eu

Asystentka zarządu

Precyzja 3d Sp. z o.o.
  • Dodano: 01 lutego 2021
  • Ważna do: 15 lutego 2021

Opis stanowiska pracy

Asystent/-ka Zarządu - kompleksowa obsługa biura

Miejsce pracy: Kielce

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa biura

  • Redagowanie pism oraz korespondencji mailowej

  • Obsługa urządzeń biurowych, systemów wsparcia sprzedaży

  • Redagowanie, rejestracja, dystrybucja i archiwizacja dokumentów zgodnie z obowiązującymi wytycznymi oraz funkcjonującymi w firmie wzorami ( umowy handlowe, transportowe, oferty, zamówienia,faktury, reklamacje, przyjmowanie towaru)

  • Tworzenie raportów i zestawień zgodnie z wytycznymi Zarządu

  • Nadzór oraz analiza zapotrzebowania na towar w ramach bieżącej działalności spółki, wsparcie działu sprzedaży w realizacji zadań

  • Wsparcie merytoryczne i organizacyjne dla Zarządu w związku z bieżącymi zadaniami do wykonania

  • Kontakt z dostawcami materiałów i usług

  • Obsługa spotkań biznesowych,

  • Bieżące prace administracyjne

Wymagania:

  • Dokładność, rzetelność, sumienność

  • Komunikatywność

  • Samodzielność

  • Zdolności analityczne, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Doskonała organizacja pracy

  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych

  • Dobra znajomość MS Office

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Możliwość wpływu na kierunek rozwoju firmy oraz wdrażanie nowych rozwiązań

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

rekrutacja@precyzja3d.pl