projektpraca.eu

Asystentka eksperta kredytowego

Finexto Sp. z o.o.
  • Dodano: 14 stycznia 2021
  • Ważna do: 26 lutego 2021

Opis stanowiska pracy

Szukasz stabilnego zatrudnienia na umowę o pracę, która da Ci możliwość nauczenia się nowych umiejętności i poszerzenia swojej wiedzy?
Chcesz pracować w biurze w stałych godzinach?

Oczekujesz, że w pracy będziesz odbywać szkolenia?

Może potrzebujesz karty Multisport, kiedy wróci normalność, żeby zadbać o siebie po pracy?

To bardzo dobrze, bo szukamy właśnie Ciebie ????

Wymagania

Czego oczekujemy?
Otwartości na nabywanie nowych umiejętności. Spora dawka szkoleń na początek Cię nie minie. Nie musisz mieć doświadczenia.

Minimalnej znajomości Excela, Outlooka i Worda - żeby napisać maila, zrobić małą tabelkę czy przygotować dla klienta krótki dokument.
Średniego wykształcenia, żeby nie popełniać błędów w obliczeniach i w wysyłanych mailach.
Umiejętności korzystania z Social Media - czyli dodawania postów na Facebooku, wrzucania zdjęć na Instagram i korzystania z Messengera.

Jeśli umiesz prowadzić samochód - też dobrze ale nie jest to konieczne. Czasami trzeba zawieźć lub odebrać dokumenty. Mamy swój samochód, więc nie musisz używać własnego ????

Co trzeba będzie robić w pracy - oprócz powyższych obowiązków?
Obsługiwać programy do tworzenia symulacji kredytów. Brzmi skomplikowanie, ale praktyka czyni mistrza ????
 
Ogarniać kopiowanie, drukowanie i stemplowanie stosów dokumentów. Niestety banki nie dbają o środowisko.
 
Czytać i wysłać maile. Jest tego trochę. Dodatkowo czytać i odpowiadać na Messengerze. Tego jest mniej ale będzie więcej.
 
Obierać i wykonywać telefony do klientów. To nie telemarketing ale większość dnia z czasem będzie się spędzać z telefonem w ręku. Nie da się tego uniknąć, ale jak lubisz ludzi (w szczególności tłumaczenie pewnych rzeczy) - to sobie poradzisz.
 
Przygotowywać i nadawać korespondencję, czyli obsługiwać program firmy kurierskiej. Bułka z masłem.
 
Nie bać się wrzucić post, relację z tego co się dzieje w firmie. Bez Social Media firmy się nie rozwijają. Pomożesz nam w tym?
 
I tworzyć bazę klientów - obsługując program CRM. Żmudne, nudne ale potrzebne. Bez tego się nie obejdzie.
 
Ile zarobisz i jakie są warunki?
Umowa na czas nieokreślony. 2.800 zł brutto, czyli 2.061,67 zł netto (na rękę). Wiem, że mało ale od czegoś trzeba zacząć. Dodatkowo - w zależności od obrotu firmy, a co za tym idzie dodatkowej pracy - premie. Jak wysokie? Powiedzmy, że od 500 zł brutto do... to zależy od Ciebie. Uczciwie - premie od trzeciego miesiąca, bo w pierwszych dwóch będziesz się sporo uczyć.
 
Praca od 10:00 do 18:00 w centrum Kielc w biurze na ulicy Staszica. Nie przewiduję nadgodzin - trzeba mieć czas dla siebie.
 
Karta Multisport - za darmo od momentu kiedy będzie można korzystać z jej benefitów.
 
Ok, teraz Twoja kolej. Wyślij do nas na mail: biuro@finexto.pl CV oraz list motywacyjny. Pomyśl, że jednak ktoś to będzie czytał i nie wrzucaj z szablonu.
Podobne oferty