projektpraca.eu

Asystentka - dietetyka

NATURHOUSE
  • Dodano: 02 lutego 2016
  • Ważna do: 29 lutego 2016

Opis stanowiska pracy

NaturHouse - firma międzynarodowa, lider w dziedzinie odżywiania i dietetyki, poszukuje do swojego centrum dietetycznego w Staszowie, osoby do pracy na stanowisku: Asystentki dietetyczki. Lokalizacja: Staszów Firma: Naturhouse Opis stanowiska pracy Asystentka dietetyczki jest pierwszą osobą, z którą ma kontakt klient Naturhouse. Promuje punkt Naturhouse, utrzymuje stały kontakt z klientem, nawiązuje z nim "przyjazne relacje", utrzymuje porządek w sklepie oraz pomaga dietetyczce. Pracuje na kasie fiskalnej, tworzy wszelkiego rodzaju raporty, karty, zarządza kalendarzem wizyt klientów. Udziela się w akcjach promocyjnych.

Wymagania

Wymagania -Łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientem -Silna motywacja do pracy -Dobra organizacja pracy -Dyspozycyjność, optymizm i zaangażowanie w pracę -Wysoka kultura osobista -Dobra obsługa komputera -Wykształcenie min. Średnie (zakończone maturą) -Doświadczenie w handlu lub obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem -Mile widziane wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: żywienie i dietetyka, biologia) - możliwość awansu wraz z rozwojem placówki Oferujemy -interesującą pracę w przyjaznym środowisku -pracę na cały etat -szkolenia na koszt firmy Osoby zainteresowanie, prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 883)". Skontaktujemy się z wybranymi osobami