Asystent technologa produkcji - produkcja konstrukcji stalowych

Fullmet
  • Dodano: 24 listopada 2020
  • Ważna do: 08 grudnia 2020

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

Prace wykonywane na stanowisku Technolog Produkcji polegały będą na wykonywaniu operacji, których efektem finalnym będą gotowe wyroby zgodne ze specyfiką produkcji zakładu. Do zadań tych zaliczyć należy:

przegląd dokumentacji technicznych klientów w celach określenia stopnia złożoności projektu, zdefiniowania danych charakterystycznych projektu oraz określenia możliwości technologicznych zakładu (z ewentualnym proponowaniem zmian dokumentacji dostosowującej projekt do możliwości technologicznych zakładu); przygotowywanie zamówień materiałów; wykonywanie rozkrojów materiałów hutniczych realizowanych projektów; optymalizowanie przebiegów procesów produkcyjnych; wykonywanie prac wg projektów technicznych (dokumentacji warsztatowych) oraz innych instrukcji wykonawczych; współpraca z działem produkcyjnym i kontroli jakości w celach zapewniania zgodności wyrobów na każdym etapie produkcji (rozkrój, składanie, spawanie, antykorozja); praca w wewnętrznym systemie (oprogramowaniu) służącym do prowadzenia/analizy projektów; bieżąca kontrola i raportowanie postępów realizacji projektów; tworzenie dokumentacji technicznej realizowanych projektów; wystawianie dokumentów wydań zewnętrznych WZ gotowych produktów; przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa, norm oraz procedur.

Wymagania

Wymagania:

wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: budownictwo, inżynieria materiałowa); mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, przy produkcji konstrukcji stalowych; mile widziana znajomość właściwości materiałów stalowych, gatunków stali oraz rodzajów wyrobów hutniczych (umiejętność ich rozpoznawania); mile widziana znajomość procedur i technologii produkcji konstrukcji stalowych; mile widziana znajomość norm określających wymagania wytwarzania konstrukcji stalowych; umiejętność posługiwania się oprogramowaniami CAD, edytorami tekstów oraz arkuszami kalkulacyjnymi;

Oferujemy:

możliwość przyuczenia; pracę przy realizacji ciekawych projektów w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej, realizującej projekty na rynek krajowy i międzynarodowy; pracę w młodym, ambitnym zespole posiadającym ugruntowane doświadczenie oraz bogate kwalifikacje; terminowe oraz atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia; możliwość podnoszenia kwalifikacji;

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.