projektpraca.eu

Asystent redakcji ds. marketingu

Energetyka Wodna
  • Dodano: 04 października 2024
  • Ważna do: 18 października 2024
181
2024-10-04 2024-10-18

Opis stanowiska pracy

„Energetyka Wodna” to ogólnopolski kwartalnik poświęcony tematyce energetyki i gospodarki wodnej, ochrony środowiska, żeglugi śródlądowej oraz odzysku energii z zastosowaniem turbin wodnych.

W związku z intensywnym rozwojem firmy, aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata/ - tki do pracy przy naszych projektach na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce

 Zadania:

  • Nadzór nad social mediami grupy spółek tj. LinkedIn, strony www, Facebook, You Tube ;
  • Przygotowywanie materiałów do składu magazynu, korekty;
  • Redagowanie kwartalnika „Energetyka Wodna”  w języku polskim i angielskim;
  • Realizacja działań marketingowych oraz współpraca z innymi jednostkami współdziałającymi w firmie;
  • Wsparcie przy organizacji i udział w wydarzeniach branżowych;

Wymagania:

  • Wykształcenie pokrewne z branżą, mile widziane na kierunku: dziennikarstwo, marketing, odnawialne źródła energii, energetyka wodna;
  • Komunikatywność oraz tzw. „lekkie pióro” – wymóg konieczny;
  • Doświadczenie z pracą w social mediach - wymagane;
  • Umiejętność konstruowania precyzyjnych wypowiedzi, redagowania tekstów;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (swobodny kontakt);
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, otwartość;
  • Sprawne poruszanie się w Internecie oraz w social mediach ;
  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze;
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Elastyczny czas pracy;
  • Pakiet świadczeń dodatkowych: dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich bliskich, dodatek do prywatnego żłobka i przedszkola, zaplecze socjalne, dodatek za przyjazd do pracy rowerem i inne;
  • Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach ;
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach;
  • Możliwość awansu;
  • Dużą samodzielność w działaniu;
  • Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną;
  • Zespół przyjaźnie nastawionych do siebie ludzi, którzy dbają o dobre relacje, atmosferę w pracy i po niej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV na adres rekrutacja@ioze.pl  W temacie maila prosimy o wpisanie nazwy stanowiska.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.energetykawodna.info

Kontakt z pracodawcą

780095049

Adres e-mail

rekrutacja@ioze.pl