projektpraca.eu

Asystent projektanta

Pracownia Projektowa
  • Dodano: 11 lutego 2020
  • Ważna do: 11 marca 2020

Opis stanowiska pracy

Wizje lokalne w terenie, sporządzanie inwentaryzacji budowlanych. Praca w środowisku CAD, sporządzanie rysunków budowlanych i wykonawczych. Wykonywanie obliczeń konstrukcyjnych w programach: Konstruktor oraz Rama 3D. Przygotowywanie zestawień materiałów. Przygotowywanie wniosków oraz uzyskiwanie uzgodnień/decyzji administracyjnych.

Wymagania

  • Wykształcenie: Budownictwo (Preferowana specjalizacja Konstrukcje Budowlane)
  • Znajomość środowiska CAD, znajomość oprogramowania Konstruktor, Rama 3D, pakietu Office
  • Roczne doświadczenie w przygotowaniu projektów w przypadku zatrudnienia na umowę o pracę, lub brak doświadczenia w przypadku chęci odbycia stażu z możliwością zatrudnienia
  • Umiejętność pracy w grupie, znajomość procesu budowlanego, chęć zdobywania wiedzy i nowych umiejętności