projektpraca.eu

Asystent projektanta OZE

4 ECO Sp. z o.o.
  • Dodano: 24 listopada 2022
  • Ważna do: 08 grudnia 2022

Opis stanowiska pracy

4 ECO sp. z o.o. to marka, która dynamicznie weszła na rynek Odnawialnych Źródeł Energii, stając się jej niekwestionowanym liderem. Jako jedna  z największych firm w kraju zajmuje się dystrybucją oraz instalacją fotowoltaiki i źródeł ciepła. Oferta spółki skierowana jest do klientów indywidualnych, jak również biznesu i instytucji. Znajdują się w niej m.in .: maty grzewcze, pompy ciepła, na wyłączność nowoczesny system izolacji PS Coat, elektromobilność oraz budowane farmy fotowoltaiczne.

Dzięki technicznym rozwiązaniom, rzetelnemu projektowaniu i odpowiedniej budowie instalacji fotowoltaicznych, firma 4ECO obniża koszty energii  w firmach, w przedsiębiorstwach oraz gospodarstwach domowych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

Asystenta projektanta OZE

Miejsce pracy: Kielce

Zadania:

  • projektowanie instalacji elektrycznych w tym instalacji fotowoltaicznych pod nadzorem Projektanta,
  • wsparcie administracyjne związane z porządkowaniem dokumentacji,
  • kontakty z urzędami, firmami, osobami prywatnymi, również z innymi działami w firmie,
  • aktywny udział w opracowywaniu dokumentacji projektowej sieci i instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych,
  • prace zlecone związane z realizacją bieżących zadań.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów zaocznych,
  • bardzo dobra znajomość oprogramowania AutoCAD oraz MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • chęć rozwoju i otwartość na nowe wyznania.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Firmie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • doświadczenie w przyszłościowej branży PV,
  • możliwość rozwoju i pracę w przyjaznej atmosferze.

Aplikacje proszę przesyłać na adres mail:

karina.kaniewska@4-eco.pl

Z dopiskiem w temacie wiadomości Asystent projektanta OZE

Pragniemy zadeklarować, iż pozyskane dane przetwarzamy zgodnie z krajowymi i europejskimi przepisami prawa oraz w warunkach zapewniających ich bezpieczeństwo. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest 4 ECO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kielcach, adres:  ul. Pl. Niepodległości 1, 25-506 Kielce, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000754300, NIP: 9592015766, REGON: 381632584. Pełny obowiązek informacyjny: https://4-eco.pl/dolacz-do-nas/