Asystent projektanta konstrukcji budowlanych (staż z gwarancją zatrudnienia)

Instytut OZE Sp. z o.o. ul. Skrajna 41 a, Kielce
  • Dodano: 22 stycznia 2016
  • Ważna do: 29 lutego 2016

Opis stanowiska pracy

Osoba na stażu uzyska praktyczną wiedzę do pracy na stanowisku Asystent projektanta będzie miała okazję pracować przy projektach budowlanych z branży odnawialnych źródeł energii; Przygotowywać projekty budowlane i wykonawcze; Pomagać w bieżącej pracy biura projektowego, przy opracowywaniu koncepcji i dokumentacji technicznych, w tym pozwolenia na budowę; Współpracować w rozwijaniu i zarządzaniu projektami z zakresu budownictwa hydrotechnicznego.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego, kierunek: Budownictwo: Mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji technicznej, w tym pozwolenia na budowę; Znajomosci programu AUTOCAD, Prawo jazdy kat. B. Oferujemy rozwój i podnoszenie kwalifikacji, praktyczne zdobywanie wiedzy i doświadczenia przy ciekawych projektach, możliwosćstałej wspólpracy po odbytym stażu, awansu i mozliwosć samodzielnego prowadzenia projektów budowlanych.