projektpraca.eu

Asystent Projektanta branży sanitarnej

Projekt-Technika Sp.j.
  • Dodano: 13 stycznia 2022
  • Ważna do: 04 lutego 2022

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Uzgodnienia z instytucjami we wszystkich etapach realizacji zadania,
  • Opracowywanie wstępnych założeń projektowych,
  • Opracowywanie koncepcji,
  • Pomoc w przygotowaniu projektów w zakresie sieci i instalacji sanitarnych,
  • Prowadzenie procesu projektowego od fazy koncepcji do projektu wykonawczego,
  • Stała współpraca z projektantami wszystkich branż,
  • Bieżące rozwiązywanie problemów projektowych udział w inwentaryzacjach do celów projektowych w przypadku obiektów przebudowywanych,
  • Spotkania z Inwestorami.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: Inżynieria Środowiska
  • Wiedza techniczna dotycząca rozwiązań,
  • Praktyczna znajomość prawa budowlanego, administracyjnego oraz warunków technicznych i norm,
  • Min. 2 letnie doświadczenie przy realizacji dokumentacji projektowych w zakresie sieci i instalacji sanitarnych,
  • Znajomość oprogramowań wspomagających projektowanie, m. in.: AutoCAD, VENTPACK, SANKOM
  • Znajomość dostępnych na rynku materiałów budowlanych i technologii,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę nad ciekawymi projektami,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Dogodne warunki pracy,
  • Przyjazną atmosferę w młodym i doświadczonym zespole.