projektpraca.eu

Asystent / Projektant instalacji elektroenergetycznych

Instytut OZE Sp. z o.o. (biuro projektowe)
  • Dodano: 13 marca 2020
  • Ważna do: 13 kwietnia 2020

Opis stanowiska pracy

  • Wykonywanie prac projektowych, sporządzanie opisów technicznych, dobór urządzeń i materiałów;
  • Opracowywanie koncepcji i schematów elektrycznych oraz innych dokumentów technicznych;
  • Uzgadnianie warunków przyłączeniowych, współpraca z zakładami energetycznymi;
  • Współpraca z projektantami i członkami zespołu projektowego
  • Współpraca przy projektach z branży budownictwa kubaturowego i przemysłowego.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne ? kierunek elektrotechnika lub pokrewne;
  • Min. rok doświadczenia w przygotowywaniu projektów elektroenergetycznych;
  • Znajomość komputera, w tym programów: MS Office, AutoCad;
  • Mile widziana znajomość programu SEE Electrical;
  • Ukierunkowanie na projekt i odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • Komunikatywność, zaangażowanie i pracowitość;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia ? umowa o pracę;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Pakiet świadczeń dodatkowych: dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich bliskich, zaplecze socjalne;
  • Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach;
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach;
  • Możliwość awansu;
  • Dużą samodzielność w działaniu;
  • Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną;
  • Zespół przyjaźnie nastawionych do siebie ludzi, którzy dbają o dobre relacje, atmosferę w pracy i po niej.