projektpraca.eu

Asystent produkcji/Specjalista ds. analiz

Polonica D. Com Sp. z o.o. S.K.
  • Dodano: 02 lutego 2021
  • Ważna do: 16 lutego 2021

Opis stanowiska pracy

Firma POLONICA D. COM Sp. z o.o. S. K. A. lider w produkcji i sprzedaży pokryć dachowych zatrudni:

ASYSTENTA PRODUKCJI

Zadania:

  • rozliczanie produkcji
  • rozliczanie stanów magazynowych
  • raportowanie wyników
  • współpraca z działem produkcji i magazynu

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia
  • możliwość długotrwałego zatrudnienia i zdobycia cennego doświadczenia
  • umowę o pracę lub możliwość współpracy w ramach własnej działalności

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, techniczne -preferowana inżynieria produkcji
  • doświadczenie w branży budowlanej
  • znajomość programu Symfonia
  • doskonała znajomość Excela
  • duże zdolności organizacyjne
  • skrupulatność, rzetelność, odpowiedzialność
  • znajomość branży pokryć dachowych i profili do suchej zabudowy będzie dodatkowym atutem