projektpraca.eu

Asystent konstruktora, Inżynier mechanik

Enerko Energy Sp. z o.o., właściciel marki turbin wodnych IOZE hydro
  • Dodano: 05 stycznia 2021
  • Ważna do: 19 stycznia 2021

Opis stanowiska pracy

  • Współpraca przy projektach z branży odnawialnych źródeł energii;
  • Wykonywanie dokumentacji technicznej rysunkowej i opisowej,
  • Projektowanie konstrukcji i mechanizmów pod nadzorem konstruktora,
  • Wykonywanie podstawowych obliczeń inżynierskich
  • Pomoc w rozwijaniu i zarządzaniu projektami z zakresu budownictwa hydrotechnicznego.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe: kierunek mechanika i budowa maszyn lub pokrewne;
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej mechanicznej
  • Znajomość podstaw projektowania, mechaniki teoretycznej i konstrukcji maszyn,
  • Umiejętność wykonywania modeli 3D oraz dokumentacji rysunkowej;
  • Znajomość oprogramowania 3D ? Inventor lub SolidWorks lub inne;
  • Znajomość programu AutoCad;
  • Komunikatywność, zaangażowanie i skrupulatność;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia ? umowa o pracę;
  • Pakiet świadczeń dodatkowych: pakiet medyczny finansowany przez pracodawcę, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich bliskich, dodatek do prywatnego żłobka i przedszkola,  zaplecze socjalne, dodatek za przyjazd do pracy rowerem i inne;
  • Udział w tworzeniu nowego zakładu produkcyjnego;
  • Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach;
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach;
  • Możliwość awansu;
  • Dużą samodzielność w działaniu;
  • Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną;
  • Zespół przyjaźnie nastawionych do siebie ludzi, którzy dbają o dobre relacje, atmosferę w pracy i po niej.