projektpraca.eu

Asystent Kierownika CROPP

CROPP
  • Dodano: 08 stycznia 2016
  • Ważna do: 14 stycznia 2016

Opis stanowiska pracy

Do podstawowych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie: realizacja wyznaczonego planu sprzedaży; efektywne zarządzanie zespołem; zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta w salonie;

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: doświadczenia w zarządzaniu zespołem w branży odzeżowej; zainteresowania modą i podstaw VM; samodzielności oraz dobrej organizacji pracy; kreatywności oraz dynamiki w działaniu; otwartości na zmiany; wykształcenia min. sredniego ; znajomości obsługi komputera (MS Office). Oferujemy: stabilną współpracę z firma o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym; niebanalną atmosferę i pracę w dynamicznym zespole; możliwość rozwoju zawodowego; pracę opartą o przejrzyste standardy; zakupy na preferencyjnych warunkach; pracę w znanej modowej marce; umowę o prace - pełny etat.