projektpraca.eu

Asystent/ka Social Media Specialist

Bloom Media Patrycja Ziętek
  • Dodano: 24 czerwca 2024
  • Ważna do: 15 lipca 2024

Opis stanowiska pracy

Bloom Media to butikowa agencja mediów społecznościowych. Specjalizujemy się w prowadzeniu profili i kont ( Facebook, Instagram, Linked In), przeprowadzaniu audytów i optymalizacji, visual brandingu oraz nagrywaniu i montowaniu reels. Misją firmy jest tworzenie angażujących treści, które wzmacniają obecność klientów w mediach społecznościowych i budują silną tożsamość marki.

Szukamy kreatywnej i zorganizowanej osoby, która do nas dołączy na stanowisku Asystent/ka/ Social Media Specialist. Jeśli jesteś pasjonatem/ką social mediów i chcesz pracować w inspirującym i rozwojowym miejscu, zapraszamy do aplikowania!

Asystent/ka / Social Media Specialist

Lokalizacja: Chęciny/ Kielce

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe zarządzanie profilami w mediach społecznościowych: planowanie, tworzenie i publikacja contentu, budowanie zaangażowanej społeczności, współpraca i dbanie o relacje z Klientami.
  • Przygotowywanie treści tekstowych i wizualnych, m.in. artykułów, grafik, postów i prezentacji, animacji.
  • Wsparcie przy nagrywaniu, aktywne tworzenie krótkich materiałów video oraz postprodukcja.
  • Śledzenie i wdrażanie najnowszych trendów w mediach społecznościowych.
  • Analizowanie statystyk i raportowanie wyników działań.
  • Wsparcie w planowaniu i wdrażaniu aktywności marketingowych.
  • Realizowanie powierzonych projektów.
  • Dbałość o wysoką jakość wykonywanych zadań.
  • Bieżące prace biurowe.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę.
  • Możliwość wdrażania własnych inicjatyw.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju.
  • Niekorporacyjną atmosferę pełną wsparcia i otwartość na Twoje pomysły.

Jeśli jesteś osobą, która lubi nowe wyzwania, potrafi zarządzać wieloma projektami jednocześnie, a social media to Twoja pasja, dołącz do Bloom Media!

Wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i kreatywność w podejściu do codziennych zadań.
  • Otwartość na nowe wyzwania i inicjatywa w ich realizacji.
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Nieszablonowe pomysły i energia do działania.
  • Skrupulatność i terminowość.
  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin - praca stacjonarna.
  • Podstawowa obsługa programów/systemów: Canva, CapCut, Meta Business Suite.
  • Mile widziana znajomość panelu reklamowego Meta Ads.