projektpraca.eu

Asystent Działu Serwisu

Firma "Kh-Kipper"
  • Dodano: 04 lutego 2016
  • Ważna do: 22 lutego 2016

Opis stanowiska pracy

Producent zabudów na samochody ciężarowe,przyczep, naczep i urządzeń hakowych poszukuje asystenta działu serwisu. Praca w Kajetanowie koło Kielc. W zakresie obowiązków: aktywny udział w realizacji bieżących prac serwisowych, nadzór nad zespołem serwisowym, wsparcie działu przy tworzeniu ofert i rozliczaniu usług serwisowych oraz przy programowaniu układów hamulcowych zawieszeń do przyczep i naczep, uaktualnianie baz danych serwisu. Zapewniona stała praca w dobrze prosperującej firmie branży motoryzacyjnej. Aplikacje ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesyłać pod adresem poczty elektronicznej: lukasz.karczewski@kh-kipper.pl, wpisując w temacie wiadomości ?asystent w dziale serwisu?.

Wymagania

Oczekiwania: znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym, znajomość branży samochodowej, zagadnień hydrauliki siłowej i pneumatyki, umiejętność obsługi programów pakietu MS Office, sumienność i dobra organizacja pracy. Mile widziana znajomość innych języków obcych.