projektpraca.eu

Asystent dz. konstrukcyjnego

Randstad Polska Sp. z o.o.
  • Dodano: 07 października 2022
  • Ważna do: 21 października 2022

Opis stanowiska pracy

Znasz AutoCad? Szukasz pracy w biurze? Masz doświadczenie w dziale konstrukcyjnym, a może szukasz swojej pierwszej pracy?

Wyślij sms o treści Asystent pod nr 693 729 141

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca od poniedziałku do piątku
  • praca na pierwszą zmianę
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • możliwość stałego zatrudnienia po 3-6 miesiącach
  • dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, karta sportowa itp.

zadania

  • pomoc przy konstruowaniu przyczep, naczep i zabudów na podwozia ciężarowe
  • pomoc przy tworzeniu nowych lub doskonalenie istniejących produktów
  • tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej
  • pomoc przy nadzorowaniu projektów w kolejnych etapach wdrożenia

Wymagania

oczekujemy

  • znajomość oprogramowania wspomagającego projektowanie (SolidWorks, AutoCad)
  • znajomość zagadnień związanych z wytrzymałością materiałów oraz procesami wytwarzania
  • umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność, innowacyjność
  • chęć rozwoju i dalszej nauki
  • samodzielność przy realizacji projektów
  • mile widziana znajomość j. angielskiego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47