projektpraca.eu

Asystent ds. produkcji.

Firma
  • Dodano: 12 października 2021
  • Ważna do: 26 października 2021

Opis stanowiska pracy

Masz doświadczenie w dziale technicznym? A może jesteś absolwentem/absolwentką i chcesz zdobyą doświadczenie zawodowe? Aplikuj!

oferujemy:
  • pracę w stabilnej formie
  • rozwój zawodowy
  • atrkcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na wmowę o prace tymczasową
  • długotrwałą współpracę
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpiecznie medyczne, karta sportowa, rabaty
zadania:
  • ewidencjonowanie i raportowanie wyprodukowanych zleceń na poszczególnych działach
  • pomoc w planowaniu i kordynowaniu produkcj
  • przygotowanie statystyk produkcyjnych
  • raportowanie wykonanych prac ( ERP)
  • przygotowanie dokumentacji technicznej do wydania na produkcję
oczekujemy:
  • wykształcenia technicznego
  • dobrej znajomości AutoCad (mile widziany Solid Work)
  • bardzo dobrej znajomości pakietu Ms Office
  • bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego
  • znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym