projektpraca.eu

Asystent ds. kontroli jakości

KH-Kipper Sp. z o.o.
  • Dodano: 12 kwietnia 2024
  • Ważna do: 26 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Kajetanów k. Kielc

Obowiązki:

  • Ocena zgodności wyrobu z dokumentacją techniczną.
  • Ocena jakości połączeń spawanych.
  • Sprawdzanie funkcjonalności wyrobu.
  • Raportowanie wyników przeprowadzonych kontroli.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne.
  • Obsługa oprogramowania CAD, MS Office.
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Komunikatywność.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz systematyczność.
  • Dyspozycyjność oraz umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy.
  • Możliwość przystąpienia do opieki medycznej.
  • Pakiet socjalny ("wczasy pod gruszą", dodatkowe benefity z ZFŚS, karta MULTISPORT)
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na preferencyjnych warunkach.

 Gwarantujemy stałe zatrudnienie w dobrze prosperującej firmie w branży motoryzacyjnej.

CV prosimy przesyłać na adres praca@kh-kipper.pl w tytule wpisując ASYSTENT KJ

Bądź skontaktuj się telefonicznie 501 180 274