projektpraca.eu

Asystent ds. administracyjnych

APT CRAFTS
  • Dodano: 04 stycznia 2018
  • Ważna do: 15 stycznia 2018

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia CRAFTS (nr wpisu: 11153) dla swojego Klienta, firmy będącej liderem w branży spożywczej na rynkach międzynarodowych, poszukuje kandydatów na stanowisko: Asystent ds. administracyjnych Zadania na stanowisku: - zarządzanie i nadzorowanie bieżących spraw administracyjnych w oddziale firmy (prowadzenie korespondencji, monitorowanie dokumentów, organizacja spotkań/ podróży służbowych), - prowadzenie negocjacji i utrzymywanie stałego kontaktu z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi firmy, - prowadzenie procesów rekrutacyjnych, - reprezentowanie firmy podczas spotkań biznesowych. Oferujemy: - stałą pracę od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biurowej, - atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne, - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - odpowiednie przygotowanie do pracy dzięki szkoleniu wdrażającemu, - niezbędne narzędzia do pracy, - przyjazną atmosferę współpracy w międzynarodowym środowisku, - możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Wymagania

Wymagania: - doświadczenie w pracy na w/w stanowisku (warunek konieczny), - wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki: administracja, ekonomia, zarządzanie, - bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (warunek konieczny), - dyspozycyjność od poniedziałku do piątku, - komunikatywność, umiejętność organizacji pracy własnej oraz kreatywność, - dobra znajomość pakietu Microsoft Office oraz umiejętność obsługi podstawowych urządzeń biurowych. Osoby zainteresowane ofertą, zapraszamy do aplikacji za pośrednictwem adresu e-mail: s.curylo@apt-crafts.pl (w tytule wpisując nazwę stanowiska)