projektpraca.eu

Asystent automatyka

Enerko Energy
  • Dodano: 04 kwietnia 2024
  • Ważna do: 18 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

ENERKO ENERGY Sp. z o.o. jest firmą budowlaną działającą w branży hydrotechnicznej. Zajmujemy się generalnym wykonawstwem elektrowni OZE, dostawą technologii w postaci turbin wodnych, automatyki, budownictwem niskoenergetycznym. Wdrażamy szereg nowych rozwiązań do budownictwa hydrotechnicznego i przemysłowego  mającego na celu efektywne wykorzystanie energii.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata/ -tki na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczukowice k. Kielc

Opis zadań:

  • Współpraca przy ciekawych projektach w branży budownictwa przemysłowego i wodnego typu małe elektrownie wodne;
  • Wykrywanie / usuwanie awarii maszyn i urządzeń w zakresie automatyki i elektroniki
  • Wsparcie przy montażu instalacji elektrycznych na miejscu oraz u klienta;
  • Ścisła współpraca z monterami mechanikami i automatykami;
  • Udział w serwisach urządzeń.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne: kierunek automatyka, elektryka;
  • Mile widziana znajomość systemów automatyki przemysłowej PLC/SCADA
  • Wiedza oraz doświadczenie z zakresu elektryki, montażu instalacji wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Dobra znajomość rysunku technicznego;
  • Komunikatywność, zaangażowanie i skrupulatność;
  • Dyspozycyjność do wyjazdów, kilka dni w miesiącu, czasem ich nie ma w ogóle;
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pakiet świadczeń dodatkowych: pakiet prywatnej opieki medycznej finansowany przez pracodawcę, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich bliskich, dodatek do prywatnego żłobka i przedszkola, zaplecze socjalne, dodatek za przyjazd do pracy rowerem i inne;
  • Możliwość nauki i rozwoju w nowoczesnej firmie wśród ekspertów w branży budowlanej;
  • Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach z budownictwa kubaturowego, hydrotechnicznego, niskoenergetycznego;
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach;
  • Możliwość dalszego awansu;
  • Dużą samodzielność w działaniu;
  • Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną;
  • Praca w profesjonalnym zespole, w sprzyjającej rozwojowi zawodowemu atmosferze.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.