projektpraca.eu

Asystent / Asystentka prezesa zarządu

Hesa Group Sp. z o.o.
  • Dodano: 11 czerwca 2024
  • Ważna do: 25 czerwca 2024
570
2024-06-11 2024-06-25

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Kielce

Zakres obowiązków:

- dbanie o obieg informacji oraz dokumentów

- wsparcie zarządu w codziennych obowiązkach

- realizacja celów marketingowych

- przygotowywanie i kontrolowanie zamówień

- pomaganie w organizacji kalendarza członków zarządu

- telefoniczna obsługa klientów,

- wsparcie  w bieżącej obsłudze klienta,

- prowadzenie spraw wynikających z potrzeb Firmy i klientów,

- współpraca z pozostałymi pracownikami działu oraz bieżąca komunikacja z innymi działami.

Wymagania:

- umiejętności komunikacyjne,

- samodzielność, terminowość, rzetelność, dokładność oraz odpowiedzialność i zaangażowanie przy wykonywaniu powierzonych zadań,

- dobra organizacja czasu pracy,

- dyspozycyjność

  • Wykształcenie min. średnie lub wyższe

Oferujemy:

- pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie;

- stabilne warunki zatrudnienia.

 Uprzejmie proszę o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail.

Adres e-mail

hesagroupekielce@gmail.com