projektpraca.eu

Asystent/Asystentka Działu Przetargów

Ecoblack S.C.
  • Dodano: 21 marca 2019
  • Ważna do: 21 kwietnia 2019

Opis stanowiska pracy

Zadania:

- Współpraca z pracownikami Działu Przetargów w zakresie toczących się postępowań przetargowych w tym przygotowywanie wycen

- Weryfikacja zapisów specyfikacji istotnych warunków zamówienia i opracowywanie zapytań dot. zapisów umowy  oraz zapytań merytorycznych

- Kontrola dokumentów podmiotowych i przedmiotowych

- Kontakt, prowadzenie korespondencji dot. postępowań przetargowych z Zamawiającym

- Kompletowanie ofert przetargowych

- Archiwizacja dokumentów przetargowych i po-przetargowych

Wymagania

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie w pracy przy Zamówieniach Publicznych,

- umiejętność analizy zapisów SIWZ

- mile widziana znajomość Ustawy o Zamówieniach Publicznych

- mile widziane doświadczenie w handlu urządzeniami drukującymi lub materiałami eksploatacyjnymi,

- znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

- umiejętność pracy w  zespole

- zdolności organizacyjne, otwartość i komunikatywność