projektpraca.eu

Asystent architekta

ARCAD Sp. z o.o.
  • Dodano: 22 sierpnia 2024
  • Ważna do: 30 września 2024
122
2024-08-22 2024-09-30

Opis stanowiska pracy

Biuro projektowe poszukuje kandydata na stanowisko asystenta architekta.

Zakres obowiązków:

- współpraca przy koncepcjach architektonicznych;

- opracowywanie projektów architektoniczno-budowlanych;

- opracowywanie projektów wykonawczych;

- opracowywanie projektów wnętrz;

- współpraca z projektantem prowadzącym, asystentami oraz projektantami innych branż;

- udział w spotkaniach koordynacyjnych.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe na kierunku architektura;

- doświadczenie zawodowe min. 1 rok przy sporządzaniu projektów

koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych;

- znajomość oprogramowania pakietu MS Office / Open Office, AutoCAD 2D/3D, 3D Studio MAX+V-RAY, Photoshop/GIMP;

- mile widziana znajomość: Revit, Lumion, Unreal Engine, Blender i Sketchup;

- samodzielność, dokładność, zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

- umiejętność pracy w zespole i zarządzania czasem.

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

- atrakcyjne wynagrodzenie;

- profesjonalne wdrożenie w zakresie realizowanych obowiązków;

- pracę nad projektami obiektów: biurowych, handlowo-usługowych, mieszkaniowych wielorodzinnych oraz wielofunkcyjnych dla największych polskich deweloperów;

- przyjazną atmosferę.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV oraz porfolio z najciekawszymi pracami wraz z zamieszczeniem aktualnej klauzuli RODO na adres mailowy.

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Kontakt z pracodawcą

41 343-64-60 (w godz. 9.00-16.00)

Adres e-mail

biuro@arcad-projekty.pl