projektpraca.eu

Asystent architekta

ARCAD Sp. z o.o.
  • Dodano: 14 czerwca 2024
  • Ważna do: 28 czerwca 2024
138
2024-06-14 2024-06-28

Opis stanowiska pracy

Biuro projektowe poszukuje kandydata na stanowisko asystenta architekta.

     Zakres obowiązków:

  • współpraca przy koncepcjach architektonicznych;
  • opracowywanie projektów architektoniczno-budowlanych;
  • opracowywanie projektów wykonawczych;
  • opracowywanie projektów wnętrz;
  • współpraca z projektantem prowadzącym, asystentami oraz projektantami innych branż;
  • udział w spotkaniach koordynacyjnych.

   Wymagania:

  • wykształcenie wyższe na kierunku architektura;
  • doświadczenie zawodowe min. 1 rok przy sporządzaniu projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych;
  • znajomość oprogramowania pakietu MS Office/Open Office, AutoCAD 2D/3D, 3D Studio MAX+V-RAY, Photoshop/GIMP;
  • mile widziana znajomość: Revit, Lumion, Unreal Engine, Blender i Sketchup;
  • samodzielność, dokładność, zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • umiejętność pracy w zespole i zarządzania czasem.

     Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o prace;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • profesjonalne wdrożenie w zakresie realizowanych obowiązków;
  • pracę nad projektami obiektów: biurowych, handlowo-usługowych, mieszkaniowych wielorodzinnych oraz wielofunkcyjnych dla największych polskich deweloperów;
  • przyjazną atmosferę.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV oraz portfolio z najciekawszymi pracami wraz z zmieszczeniem aktualnej klauzuli RODO na adres mailowy.

Kontakt z pracodawcą

41 343-64-60 (w godz. 9-16)

Adres e-mail

biuro@arcad-projekty.pl