projektpraca.eu

Asystent Architekta

Holis Studio Biuro Projektowe
  • Dodano: 11 października 2021
  • Ważna do: 25 października 2021

Opis stanowiska pracy

Biuro Projektowe Holis Studio zatrudni Asystenta Architekta.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sporządzanie projektów architektonicznych.

Oferujemy:

- stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- możliwość wyższych zarobków( system premiowy)

- zdobywanie doświadczenia dzięki pracy przy ciekawych projektach

- możliwość rozwoju

- narzędzia niezbędne do pracy

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

- wykształcenia wyższego/ kierunek architektura lub budownictwo

- co najmniej rocznego doświadczenia zawodowego

- bardzo dobrej znajomości programu Archicad

- prawa jazdy kat.B

- mile widziana umiejętność tworzenia wizualizacji i koncepcji

-umiejętność pracy w zespole

- zaangażowania

- sumienności

- precyzji

- terminowości