projektpraca.eu

Asystent architekta Kielce

Tera Group Pracownia Architektoniczna sp. z o.o.
  • Dodano: 21 marca 2019
  • Ważna do: 21 kwietnia 2019

Opis stanowiska pracy

Pracownia projektowa poszukuje kreatywnego architekta do pracy przy koncepcjach architektonicznych oraz projektach budowlanych. Szukamy osób otwartych, twórczych odnajdujących się w pracy w dużym zespole projektowym.

Wymagania: bardzo dobra znajomość programów Sketch- up + Vray

                   znajomość AutoCAD 2d

                   znajomość Photoschop

                   wyczucie plastyczne

                   wyczucie proporcji

Oferujemy: praca w  grupie doświadczonych  projektantów

                  ciekawe tematy architektoniczne

                  możliwość samorozwoju

                  podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Wymagania

bardzo dobra znajomość programów Sketch- up + Vray