projektpraca.eu

Architekt

ARCAD Sp. z o.o.
  • Dodano: 14 czerwca 2024
  • Ważna do: 14 lipca 2024

Opis stanowiska pracy

Biuro projektowe poszukuje kandydata na stanowisko architekt.

    Zakres obowiązków:

  • opracowywanie projektów architektoniczno-budowlanych,
  • opracowywanie projektów wykonawczych,
  • opracowywanie projektów wnętrz,
  • współpraca z asystentami oraz projektantami innych branż,
  • udział w spotkaniach, wizjach lokalnych na obiektach, nadzór autorski,
  • koordynacja wielobranżowa.

     Wymagania:

  • wykształcenie magisterskie na kierunku architektura,
  • doświadczenie zawodowe min. 3 lata przy sporządzaniu projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych,
  • znajomość prawa budowlanego, warunków technicznych i procedur budowlanych,
  • znajomość oprogramowania pakietu MS Office / Open Office, AutCAD 2D/3D, 3D Studio MAX+V-RAY, Photoshop/GIMP,
  • mile widziana znajomość: Revit, Lumion, Unreal Engine, Blender i Sketchup,
  • samodzielność, dokładność, zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • umiejętność pracy w zespole i zarządzania czasem,
  • prawo jazdy kat.B.

     Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • profesjonalne wdrożenie w zakresie realizowanych obowiązków,
  • pracę nad projektami obiektów: biurowych, handlowo-usługowych, mieszkaniowych wielorodzinnych oraz wielofunkcyjnych dla największych polskich deweloperów,
  • przyjazną atmosferę.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV oraz portfolio z najciekawszymi pracami wraz z zamieszczeniem aktualnej klauzuli RODO na adres mailowy.