projektpraca.eu

Architekt

Tera Group Pracownia Architektoniczna
  • Dodano: 14 października 2021
  • Ważna do: 28 października 2021

Opis stanowiska pracy

Jeżeli masz głowę pełną pomysłów architektonicznych i poszukujesz miejsca, gdzie możesz się spełnić zawodowo i rozwijać swoje pasje aplikuj do nas:

Co będzie należało do Twoich zadań?

  • współpraca przy koncepcjach architektonicznych
  • opracowanie projektów architektoniczno-budowlanych
  • opracowanie projektów wykonawczych
  • wykonywanie analiz: przesłaniania, nasłonecznienia, chłonności terenu, obszaru oddziaływania obiektu
  • przygotowywanie dokumentów formalno-prawnych
  • koordynacja międzybranżowa
  • wykonywanie inwentaryzacji

Czego oczekujemy od kandydatów?

  • Doświadczenia na stanowisku projektanta minimum 2 lata
  • Bardzo dobrej znajomości programów służących do projektowania 2D i 3D takich jak AutoCad, Sketch up + Vray lub 3d studio Max +V-ray
  • znajomości programu Photoshop
  • umiejętności dostrzegania problemów, analizy, generowania adekwatnych rozwiązań
  • bardzo dobra znajomości linijki słońca

Co oferujemy?

  • umowę o pracę
  • potrzebne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • szkolenia, wyjazdy na targi branżowe w całej Europie