projektpraca.eu

Architekt

TERA GROUP Pracownia Architektoniczna Sp. k.
  • Dodano: 16 stycznia 2020
  • Ważna do: 16 lutego 2020

Opis stanowiska pracy

OPIS STANOWISKA:

  • tworzenie oraz koordynacja projektów koncepcyjnych architektonicznych budynków mieszkalnych wielorodzinnych, budynków biurowych, budynków użyteczności publicznej
  • wykonywanie wizualizacji
  • wykonywanie analizy urbanistycznej składanie dokumentów do uzyskania warunków zabudowy
  • współudział w analizie projektów , szukaniu nowych rozwiązań i trendów

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • potrzebne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • szkolenia, wyjazdy na targi branżowe w całej Europie

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość programów służących do projektowania 2D i 3D takich jak AutoCad, Sketch up + Vray lub 3d studio Max +V-ray
  • znajomość programu Photoshop
  • umiejętność dostrzegania problemów, analizy, generowania adekwatnych rozwiązań
  • bardzo dobra znajomość linijki słońca
  • umiejętność wykonywania analiz urbanistycznych
  • przygotowanie wniosku do warunków zabudowy
  • wykształcenie kierunkowe architektoniczne
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność, swoboda w samodzielnym podejmowaniu decyzji