projektpraca.eu

Architekt Kielce

Tera Group Pracownia Architektoniczna sp. z o.o.
  • Dodano: 02 stycznia 2020
  • Ważna do: 02 lutego 2020

Opis stanowiska pracy

- w związku z dynamicznym rozwojem pracowni poszukujemy kreatywnych  i odpowiedzialnych osób na stanowisko  architekta oraz asystent architekta

- oferujemy pracę przy projektach koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych

- praca przy dużych inwestycjach mieszkalnych oraz usługowych

- praca przy konkursach architektonicznych

Wymagania

- co dla nas ważne: otwarty umysł, umiejętność słuchania innych, zamiłowanie do architektury, zaangażowanie w pracę, dobra organizacja pracy,  kreatywność  i samodzielność

- oferujemy: umowa o pracę  - miła atmosfera pracy w najbardziej kreatywnym zespole projektowym w Kielcach , możliwość rozwoju zawodowego / szkolenia, wyjazdy tematyczne, wycieczki fakultatywne na różne rodzaje budów/, odbycie praktyki architektonicznej i budowlanej

- wymagania : wyższe wykształcenie kierunkowe, umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy, doświadczenie przy opracowywaniu projektów koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych

-znajomość programów:  Autocad lub Revit  / mile widziana znajomość Sketch- up + Vray/