projektpraca.eu

Ankieter terenowy

4 ECO sp. z o.o.
  • Dodano: 12 stycznia 2022
  • Ważna do: 26 stycznia 2022
98
2022-01-12 2022-01-26

Opis stanowiska pracy

4 ECO sp. z o.o. poszukuje do swojego zespołu:

 

Ankietera terenowego

Miejsce pracy: województwo świętokrzyskie

 

Dołącz do naszego teamu! W swojej pracy będziesz odpowiedzialny za przeprowadzanie bezpośrednich, krótkich ankiet u klientów indywidualnych.

 

Czego oczekujemy

  • komunikatywności,
  • zaangażowania w wykonywaną pracę, 
  • dyspozycyjności od poniedziałku do piątku,
  • mile widziane doświadczenie w call center lub sprzedaży.

CV z dopiskiem Ankieter terenowy prosimy przesyłać na adres:

karina.kaniewska@4-eco.pl

 

 

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f RODO informujemy, iż Pani/Pana dane osobowe, przekazane nam za pośrednictwem naszej strony internetowej/formularza kontaktowego lub w inny sposób (przekazanie wizytówki, przesłanie poczty elektronicznej, kontakt telefoniczny), są gromadzone, przetwarzane i przechowywane w celu prowadzenia korespondencji z Państwem i w celu, dla którego zostały nam udostępnione. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Informujemy ponadto, że Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do PUODO, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Pani/Pana dane będą przetwarzane do czasu ustania celu dla jakiego zostały zgromadzone.

Administrator Danych Osobowych: 4 ECO Sp. z o.o., ul. Plac Niepodległości 1, 25-506 Kielce, e-mail: iod@4-eco.pl

 

Adres e-mail

karina.kaniewska@4-eco.pl

Podobne oferty