projektpraca.eu

Animator dziecięcy

Agencja opiekunek i animatorów dziecięcych "Bajka"
  • Dodano: 10 stycznia 2018
  • Ważna do: 31 stycznia 2018

Opis stanowiska pracy

Agencja opiekunek i animatorów dziecięcych ?Bajka? poszukuje: ANIMATORÓW DZIECIĘCYCH do prowadzenia zabaw podczas imprez okolicznościowych z udziałem dzieci. Zakres obowiązków: - prowadzenie zabaw podczas imprez okolicznościowych z udziałem dzieci, - kreatywne organizowanie dzieciom czasu wolnego. Oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie bądź umowę o dzieło, - atrakcyjne wynagrodzenie, - elastyczny czas pracy, - możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia dla pedagogów i animatorów dziecięcych).

Wymagania

Wymagania: - wykształcenie wyższe pedagogiczne bądź w trakcie studiów na kierunkach pedagogicznych, - wzorowe podejścia do dzieci, - kreatywność i umiejętność organizowania czasu wolnego dzieciom w wieku od 1 roku do 15 lat, - odpowiedzialność i poważne podejścia do pracy, - doświadczenie w organizowaniu czasu wolnego dzieciom ? mile widziane.