Ambitny Kreatywny Handlowiec do Obsługi Klientów Biznesowych

TECHNIX SERVICE
  • Dodano: 02 czerwca 2023
  • Ważna do: 16 czerwca 2023

Opis stanowiska pracy

Dołącz do Naszego zespołu - pracuj z nami
- Specjalista ds handlowych
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz podtrzymywanie relacji handlowych z dotychczasowymi
Wyszukiwanie inwestycji związanych z branżą hotelarka gastronomiczną ...
Przygotowywanie ofert techniczno- handlowych Prowadzenie Crm Monitoring
Prowadzenie negocjacji handlowych
Nawiązywanie kontaktów handlowych z firmami wykonawczymi oraz biurami projektowymi
Wymagania:
mile widziane podstawy wykształcenia technicznego
prawo jazdy kat. B
gotowość do podróży na terenie kraju
mile widziane zaangażowanie oraz doświadczenie handlowe w przemyśle
łatwość nawiązywania kontaktów
Oferujemy:
Pracę w zgranym zespole, możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
atrakcyjne warunki wynagrodzenia zależne od doświadczenia i efektów spredazy
samochód służbowy na wyjazdy do klientów
zatrudnienie w ramach umowy o pracę

Wymagania

Prawo jazdy B