projektpraca.eu

Administrator biura / Sekretarka

AXTER
  • Dodano: 27 maja 2023
  • Ważna do: 10 czerwca 2023

Opis stanowiska pracy

Firma z branży automatyki przemysłowej poszukuje pracownika biurowego z doświadczeniem. Szukamy ludzi ambitnych z chęcią rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń.

Zakres zadań:

  • bieżące prace administracyjno-biurowe (prowadzenie korespondencji, prowadzenie obiegu dokumentów, dbanie o biuro)
  • sporządzanie dokumentów magazynowych i księgowych (weryfikacja zamówień i faktur, opisywanie i wprowadzenie do systemu faktur, przypisywanie kosztów do projektów, przygotowanie dokumentów do księgowości, mile widziane doświadczenie w obsłudze kadr)
  • sporządzanie harmonogramów, protokołów i instrukcji do prowadzonych projektów
  • obsługa i udział w przetargach (zdobywanie zapytań, weryfikacja pod kątem formalnym i prowadzenie etapu ofertowania od początku do końca)
  • obsługa klientów i zapytań
  • koordynowanie prowadzonych projektów pod kątem terminów (prowadzenie kalendarza firmowego, planowanie wyjazdów, rozliczanie delegacji)
  • weryfikacja poprawności faktur, kosztów projektu
  • prowadzenie rejestru zdobytych kontaktów

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • mile widziane osoby z podstawową wiedzą techniczną
  • doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego
  • dobra organizacja pracy oraz punktualność
  • dokładność, samodzielność, zdolność szybkiego uczenia się
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobra znajomość narzędzi MS Office, CAD, systemów CRM oraz innych aplikacji biurowych
  • mile widziane czynne prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość języka angielskiego