projektpraca.eu

Account Executive

RECEVENT Sp. z o.o.
  • Dodano: 18 stycznia 2021
  • Ważna do: 01 lutego 2021

Opis stanowiska pracy

Przecieramy nowe szklaki w branży reklamowej, dlatego nasz zespół stale rośnie. Poszukujemy nieszablonowych, ambitnych ludzi. Czy rozglądamy się właśnie za Tobą?

RECEVENT Sp. z o.o. to agencja reklamowa specjalizująca się w ogólnopolskich kampaniach reklamy zewnętrznej. Aktualnie brakuje nam w zespole: Account Executive.

Czy poniższe cechy opisują właśnie Ciebie?

- otwarta głowa: nie jest Ci obce myślenie out of the box,

- otwarta osobowość: lubisz nawiązywać nowe relacje i przeradzać je w przyjaźnie, a czasami wręcz wisieć na telefonie?

- doświadczenie w dziale obsługi klienta,

- samodzielność, koordynacja i prowadzenie kilku projektów jednocześnie to Twój chleb powszedni,

- doświadczenie w agencji reklamowej/pr/produkcyjnej będzie dodatkowym atutem.

Jeśli tak, odezwij się, bo może właśnie na Ciebie czekamy!

Do Twoich zadań będzie należeć: praca z Klientem i wewnętrzna koordynacja kampanii realizowanych przez Agencję.

Wymagania

W zamian oferujemy:

- Stałą pracę w nowoczesnym biurze w Skarżysku.

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

- Możliwość rozwoju zawodowego dzięki współpracy z największymi markami funkcjonującymi na polskim rynku.

- I zestaw podstawowy: dobra kawa, fajny team.

Jeśli wszystko się zgadza, wyślij do nas CV na: rekrutacja@recevent.pl, chętnie z Tobą pogadamy.

Nie zapomnij załączyć klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RECEVENT Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko?.