projektpraca.eu

Wychowawca półkolonijny

Fundacja Przystań w Naturze
  • Dodano: 07 maja 2019
  • Ważna do: 07 czerwca 2019

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy miłośników przyrody oraz spędzania czasu z dziećmi do współprowadzenia półkolonii w duchu leśnych przedszkoli.

Praca w trybie dwuzmianowym od 7:30-15:00 i od 9:00 do 16:30 od poniedziałku do piątku. W okresie od 1 lipca do 16 sierpnia. Na świeżym powietrzu bez względu na pogodę.

Jeśli chcesz organizować dla dzieci niezapomnianą wakacyjną przygodę, pełną zabawy na łonie natury, wyszukiwania owadów, wspinania na drzewa, poszukiwania skarbów, gotowania na ognisku to napisz do nas koniecznie!

Na CV wraz z krótkim uzasadnieniem dlaczego chciałabyś/chciałbyś z nami pracować czekamy pod adresem: info@przystanwnaturze.pl

Oferujemy pracę w oparciu o umowę-zlecenie.

A dlaczego warto z nami pracować? Zapewnimy Ci:
- możliwość kontynuowania współpracy po zakończeniu półkolonii,
- uczestnictwo w nietuzinkowym projekcie,
- kreatywne środowisko pracy,
- wiele pozytywnych emocji każdego dnia.

Wymagania

Cechy kandydata, które sprawiają, że serce nam rośnie to:
- szczera chęć pracy z dziećmi i nawiązywania z nimi otwartych, partnerskich relacji,
- miłość do przyrody,
- znajomość etapów rozwoju dziecka i potrzeb z nimi związanych,
- zainteresowanie alternatywnymi nurtami edukacji (m.in. komunikacją NVC, wychowaniem bez kar i nagród)
- potrzeba rozwoju i poszukiwania nowych ścieżek pracy z dziećmi oraz rodzicami,
- wyobraźnia i kreatywność,
- otwartość na nowe wyzwania.

Warunkiem koniecznym jest posiadanie lub gotowość do zdobycia certyfikatu ukończeni kursu wychowawców oraz książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.