projektpraca.eu

Pomoc kucharza / zmywak

La Baguette Chęciny
  • Dodano: 14 marca 2024
  • Ważna do: 30 kwietnia 2024
324
2024-03-14 2024-04-30

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób do pracy sezonowej z możliwością zatrudnienia na stałe na stanowisko pomoc kucharza / zmywak.

Jesteśmy bistro, w którym króluje sezonowość, lokalność i dobrej jakości potrawy.

Oferujemy pracę w zgranym zespole oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Praca w systemie zmianowym, również w wybrane weekendy, elastyczny grafik.

Praca w Chęcinach (woj. Świętokrzyskie).

Wymagania

Nasze wymagania:

  • uczciwość i motywacja do pracy

  • kreatywność w kuchni

  • chęć rozwoju

  • zdolności organizacyjne

  • posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

Jeśli chcesz razem z nami współtworzyć wyjątkowe miejsce kulinarnej mapie województwa Świętokrzyskiego, prześlij nam swoje CV na podany adres mailowy.

Kontakt z pracodawcą

507518064

Adres e-mail

i.piec@labaguette.pl