projektpraca.eu

Placowy

HR for Business Sp. z o.o.,
  • Dodano: 19 stycznia 2021
  • Ważna do: 02 lutego 2021

Opis stanowiska pracy

Placowy - Starachowice

Jeśli posiadasz umiejętność obsługi ciągnika typu pługo-piaskarka- to szukamy właśnie Ciebie.

Jeżeli jesteś zainteresowany dzwoń pod numery telefonów 510 014 930 lub 510 013 504,od pn-pt w godzinach 8:00-16:00.

Zakres obowiązków:

  • prace porządkowe wokół terenu obiektu

  • odśnieżanie i zamiatanie chodników, okolic miejsc parkingowych, okolic wejść do obiektu

  • koszenie trawników latem

Oferujemy:

  • możliwość pracy w Zakładzie Pracy Chronionej

  • umowę o prace

  • pracę w systemie zmianowym: 7-19 lub 19- 7

  • opiekę medyczną

Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.

Wymagania

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • szczepienia przeciw żółtaczce typu B

  • prawo jazdy kat. B

  • odpowiedzialność