projektpraca.eu

Zapisz się na kurs języka i zdobądź pracę za granicą

Promedica 24
  • Dodano: 22 listopada 2021
  • Ważna do: 06 grudnia 2021

Opis stanowiska pracy

Nie znasz języka niemieckiego, a chcesz pracować za granicą w opiece - nie ma problemu!!! Organizujemy naukę języka niemieckiego na naszych kursach (stacjonarnie i online). Prowadzimy kursy od podstaw jak i doszkalające.

Oferujemy:
- atrakcyjne zarobki i legalną pracę;
- składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej;
- dodatkowe ubezpieczanie medyczne (ERGO) oraz kartę EKUZ;
- pełną organizację pobytu ? transport, zakwaterowanie i wyżywienie
- dedykowanego Opiekuna Kontraktu oraz całodobowe wsparcie telefoniczne 24/7
- szybkie wyjazdy i elastyczne terminy;
- kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki, udokumentowane certyfikatami.

Po więcej informacji zadzwoń: 797 169 814

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94?.
Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe'małpa'promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: + 482 - pokaż numer telefonu -, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych

Podobne oferty