Wykładowca z zakresu usług medycznych i świadczeń w opiece zdrowotnej

Instytut Pro Civitas Sp. Z o.o.
  • Dodano: 17 września 2019
  • Ważna do: 17 października 2019

Opis stanowiska pracy

Instytut Szkoleń Pro Civitas to najnowocześniejszy ośrodek szkoleniowy w regionie. W naszych szkoleniach wzięło udział blisko 2000 osób. Działamy na terenie woj. świętokrzyskiego oraz na obszarze całego kraju.

Specjalizujemy się w szkoleniach otwartych dla klientów indywidualnych oraz zamkniętych prowadzonych na zlecenie firm oraz instytucji publicznych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy

TRENER/WYKŁADOWCA Z ZAKRESU USŁUG MEDYCZNYCH I ŚWIADCZEŃ

Cel: prowadzenie zajęć na kursach Rejestratorka medyczna / Sekretarka medyczna

Miejsce: Kielce

Wymagania

 Czego wymagamy:

- wykształcenie kierunkowe + szkolenia

- doświadczenia zawodowego w branży usług medycznych i rejestracji świadczeń

- umiejętność organizowania pracy grupy

Co oferujemy:

- konkurencyjne wynagrodzenie w ramach umowy zlecenie / dzieło / współpracy

- wpływ na jakość kształcenia placówki ? możliwość realizowania własnych projektów szkoleniowych

- współpracę z bardzo pozytywnym i wspierającym zespołem ludzi

Instytut Szkoleń Pro Civitas

procivitas.edu.pl