projektpraca.eu

Terapeuta integracji sensorycznej(SI)

Niepubliczne Przedszkole Szalony Brzdąc w Bilczy
  • Dodano: 02 czerwca 2022
  • Ważna do: 31 lipca 2022

Opis stanowiska pracy

W związku z otwarciem nowego oddziału przedszkolnego dla dzieci z niepełnosprawnością w Bilczy zatrudnimy Terapeutę integracji sensorycznej(SI)
-zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę lub umowę zlecenie,
-pracę w kameralnych grupach,
-stały grafik pracy z uwzględnieniem potrzeb nauczyciela,
-narzędzia do pracy i pomoce dydaktyczne,
-nowoczesne i specjalistyczne wyposażenie sal i gabinetów,
-parking bezpośrednio przy placówce

Wymagania

-wykształcenie kierunkowe uprawniające do przeprowadzania diagnozy i terapii SI  (II st.),

-doświadczenie w pracy z dziećmi z zaburzeniami rozwoju,

-osoba otwarta i komunikatywna,

-kreatywna w działaniu,

-odpowiedzialna

-gotowość do pogłębienia wiedzy oraz doszkalania się w wymaganym zakresie,