projektpraca.eu

Specjalista ds. nieruchomości

Scyzoryk Nieruchomości
  • Dodano: 19 marca 2024
  • Ważna do: 02 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Rekrutujemy nowych Agentów nieruchomości do II oddziału naszej firmy
Miejsce pracy - Kielce Centrum
Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. Nieruchomości Agencji Nieruchomości w Kielcach.
Jeżeli jesteś miłą, sympatyczną, rozgadaną osobą z pozytywnym nastawieniem do życia ta praca jest idealna dla Ciebie !
Osobom, które boją się własnego cienia dziękujemy
Nie wymagamy doświadczenia! Zapewnione szkolenie I wdrożenie !
Studenci również mile widziani.
Opis stanowiska:
-Pozyskiwanie ofert nieruchomości do sprzedaży/wynajmu
-Pozyskiwanie klientów i kompleksową obsługę procesu transakcji
-Monitorowanie rynku nieruchomości
-Kreowanie własnego wizerunku, oraz budowanie marki Scyzoryk Nieruchomości

Wymagania

Oczekujemy:
-komunikatywność
-dyspozycyjność
-przedsiębiorczość, oraz nastawienie na rozwój zawodowy
-Wysokie zaangażowanie,
-pracowitość,
-chęć do pracy,
-Samodzielność
-Umiejętność prowadzenia negocjacji,
-Wysokie zdolności interpersonalne,
-prawo jazdy
Oferujemy:
-Bardzo konkurencyjne warunki wynagradzania oparte na systemie prowizyjnym i stałym.
-Pracę w młodym zespole
-Elastyczne godziny pracy
-Zatrudnienie na umowę agencyjną lub umowę zlecenie
-pokrywamy wszystkie koszty (marketing, systemy itp)
Działamy na terenie województwa Świętokrzyskiego
Chcesz wiedzieć więcej? zapraszamy na www.scyzoryk-nieruchomosci.pl
Zainteresowanych proszę o wysłanie CV na adres biuro@scyzoryk-nieruchomosci.pl