projektpraca.eu

Pracownik magazynu

MB Recycling
  • Dodano: 04 stycznia 2016
  • Ważna do: 18 stycznia 2016

Opis stanowiska pracy

Pracownik magazynu Miejsce pracy: Piekoszów, k. Kielc Zakres obowiązków: ? Załadunek i wyładunek towaru; ? Dbanie o porządek i czystość w magazynie. Oferujemy: ? Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie; ? Elastyczny grafik, dostosowany do pracownika; ? Pracę dodatkową w niepełnym wymiarze godzin; ? Możliwość długoterminowej współpracy; Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV przez OLX. Prosimy o zamieszczenie klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).? Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Wymagania

Wymagania: ? Pracowitość, zaangażowanie w wykonywane obowiązki; ? Umiejętność pracy w grupie; ? Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;