projektpraca.eu

Pracownik administracyjny

Zdrove
  • Dodano: 11 maja 2021
  • Ważna do: 30 maja 2021

Opis stanowiska pracy

Polska firma z branży zdrowia poszukuje pracownika biurowego.

 Wymagania:

  • ambicja
  • otwartość na nowe technologie
  • kreatywność
  • proaktywna postawa
  • łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • dyscyplina i chęć rozwoju osobistego
  • dostęp do komputera, telefonu i internetu

OFERUJEMY:

  • wypłaty 30-tego każdego miesiąca
  • pracę 100% zdalną więc masz możliwość pracy z każdego miejsca na ziemi
  • darmowy pakiet szkoleń z najlepszymi Polskimi szkoleniowcami
  • elastyczne godziny pracy
  • wyznajemy zasadę win-win

W Twoim obecnym życiu nastąpiła stagnacja, poszukujesz nowych możliwości

i pragniesz zadbać o swój rozwój osobisty, zdrowie i realizować się finansowo to być może szukamy Ciebie.

Wyślij swoje CV zamieszczając klauzulę dotyczącą zgody przetwarzania danych osobowych na poniższy adres:

m.zakrzewska79@o2.pl

Możliwość podjęcia współpracy również z osobami będącymi na własnej działalności gospodarczej.

* Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranym osobami.