projektpraca.eu

Praca Opieka z zamieszkaniem 1500 euro !

Promedica24
  • Dodano: 24 listopada 2022
  • Ważna do: 08 grudnia 2022

Opis stanowiska pracy

Do opieki podopieczna leżąca po udarze lewostronnym. Panią nie trzeba transferować, zmiana pozycji co kilka godzin, przychodzi pomoc ambulatoryjna która pomaga myć podopieczną. Podopieczna mieszka sama w domku jednorodzinnym , jej rodzina mieszka w innym mieście. Do obowiązków opiekunki należy opieka i pomoc domowa.

OFERUJEMY:

  • Warunki mieszkaniowe: Dom jednorodzinny
  • Do dyspozycji: Własny pokój, Internet, TV

Wynagrodzenie

miesięczne netto: 1500 EUR

Wymagania

Wymagania:

doświadczenie w opiece (rodzinne lub zawodowe)
dobra lub bardzo dobra znajomość niemieckiego

Praca na umowę zlecenie, zakwaterowanie i wyżywienie u podopiecznego, prywatne ubezpieczenie w Niemczech, transport od domu Opiekuna do domu Podopiecznego.

Poleć nam opiekuna – zyskaj od 150€
Dodatek za przejście z innej firmy 200€
Dodatek za szczepienie Covid 50€

Kontakt pod nr telefonu 797 169 099

Zapraszamy do biura w Kielcach Al. IX wieków 6/2

(Mamy również inne kontrakty, zapraszam do kontaktu)

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”.